links

Hieronder vindt u een groot aantal links naar websites van verenigingen, wedstrijden, toertochten en organisaties die betrokken zijn bij de wielersport in West-Brabant. Wilt u ook de website van uw vereniging, evenement of toertocht hier vermeld zien? Stuur dan een e-mail naar: info@west-brabant.eu 

 

Regio West-Brabant www.west-brabant.eu 
   
Verenigingen   
WV De Jonge Renner    www.dejongerenner.nl 
WV Breda        www.wvbreda.nl
RSC De Zuidwesthoek   www.rscdezuidwesthoek.nl
WV Princenhage   www.wvprincenhage.nl
Willebrord Wil Vooruit www.facebook.com/WWV1946/
FCC Flying Devils www.facebook.com/flyingdevilsbmx/
Team Munnemoat www.kermiskoers.nl/team-munnemoat
WV Tourmalet www.wvtourmalet.nl 
WTV Alphen www.wtvalphen.nl 
   
Organisaties  
KNWU www.knwu.nl
NTFU www.ntfu.nl
BWF www.brabantsewielerfederatie.nl
WBVC www.wbvc.nl
Stichting Pavé76 www.pave76.nl 
Ons Brabant Fietst www.onsbrabantfietst.nl
Wielercomité Huijbergen www.wchuijbergen.nl
Regio West-Brabant www.west-brabant.eu
Cycling Ambassadors West-Brabant www.cawb.nl
Brabant Sport www.brabantsport.nl
   
Wedstrijden  
Cyclocross Rucphen www.cyclocrossrucphen.nl
GP Adrie van der Poel www.gpadrievanderpoel.nl
Profronde van Made www.rondevanmade.nl
Acht van Chaam www.achtvanchaam.nl
Draai van de Kaai www.dedraai.nl
Profronde van Zevenbergen www.profrondezevenbergen.nl
Profronde van Etten-Leur www.profwielerrondeetten-leur.nl
Dorpenomloop Rucphen www.dorpenomlooprucphen.nl
Midden-Brabant Poort Omloop www.wielerweekendgilze.nl
Holland Ladies Tour www.hollandladiestour.nl
Binck Bank Tour www.binckbanktour.nl
Hel van de Pin www.helvandepin.nl
Kermiskoers Den Hout  www.kermiskoers.nl
Bavelse Berg Challenge www.facebook.com/BavelseBergChallenge/
Marianne Vos Wielerfestival Aalburg www.wielerevenementenaalburg.nl
Ronde van Woensdrecht www.rondevanwoensdrecht.nl
Ronde van Hoogerheide www.rondevanhoogerheide.nl
Ronde van Huijbergen www.wchuijbergen.nl
NK Jeugd Steenbergen 2018 www.wielercriteriumsteenbergen.nl
   
Toertochten  
Speer van Rijsbergen www.wielerdorprijsbergen.nl
Koos Moerenhout Classic www.koosmoerenhoutclassic.nl
Servais Knaven Classic www.servaisknavenclassic.nl
Marianne Vos Classic www.wielerevenementenaalburg.nl
Tocht der Frinten www.sportfrinten.nl
   
Renners  
Marianne Vos www.mariannevosofficial.com
Mathieu en David van der Poel www.supportersclubdavidenmathieuvanderpoel.com
Thalita en Demi de Jong www.sup-thalitaendemi.nl
   
Websites  
Wielerflits www.wielerflits.nl
Cyclingonline www.cyclingonline.nl
Wieler Revue www.wielerrevue.nl
Brabant Cycling www.brabantcycling.nl
BN De Stem www.bndestem.nl/wielrennen/
Het is koers www.hetiskoers.nl
Procyclingstats www.procyclingstats.com